Za všech okolností sexy

Pokud se o někom říká, že je sexy, vzbuzuje tím zájem a každý chce vidět, jak taková dotyčná osoba vypadá. Mnohokrát je sexy někdo, u koho to nechápeme, a naopak ten, co by mohl být, není. Kde je tedy zádrhel?

Být sexy chce být snad každý, kdo se pohybuje ve společnosti, navazuje kontakty, ale i mnoho jiných. Přitom se nerozlišuje, zda je daná osoba zadaná, nehledí se i na věk aj. Prostě být sexy znamená i cítit se dobře, mít rád své tělo, a taky tak umění se prodat. Kdo je všeobecně sexy, má také výhody oproti jiným. Může získat lepší pracovní pozici, nebo výhody při nákupu a mnoho dalšího. Většinou drink zdarma, či jinou pozornost na účet podniku. A to nemusí nic zvláštního dělat, prostě jen být sexy.

Základ toho, být sexy

Zdá se tedy, že základem všeobecného úspěchu je být sexy, což musí být také potvrzeno, protože se jedná o skutečný fakt. A nezáleží na tom, kdo má jak hluboký výstřih, krátkou sukni, velká prsa, pevný zadek, silné paže a mnoho dalšího, co u opačného pohlaví vyvolává obdiv. Být sexy není jen o zevnějšku, ale především o sebevědomí, vnitřní stabilitě osobnosti a jistotě sebou samým. To je nezbytné k tomu, aby byl člověk sexy, a nezáleží přitom na pohlaví. Platí to jak u mužů, tak u žen.

Co nepodcenit

Mnoho lidí, zejména pak žen se domnívá, že pokud jejich výstřih bude bujný a hluboký, bude to jasně znamenat, že je daná nositelka sexy. Jenže to není ani trochu pravdou. Sexy oblečení sice může v mnohém pomoci k tomu být sexy, ale není to zaručený fakt. Sexy oblečení sice podpoří sebevědomí, které vede k tomu, že se nositel cítí být sexy, ale není to absolutní fakt. Může se stát, že se naopak daná osoba nebude cítit skvěle, být sexy, se v sebelepším ohozu, a tak namísto, aby přirozené vnitřní sebevědomí bylo podpořeno, upadne. Proto je nutné vždy a za všech okolností pamatovat na to, že být sexy je tedy ukázkou toho, se také cítit dobře. Pokud máte nový outfit, je potřeba abyste si oblečení nejprve zkusili doma, ve svém prostředí, jak se budete sami cítit. Jestliže uznáte, že to není ono, nechte oblečení oblečením a raději si oblečte něco, v čem máte jistotu.

Jak být sexy

Být sexy není vždy a pro každého přirozené. Jsou lidé, kteří jsou sexy, ač mnohdy sami neví, jak to dělají a naopak jsou ti, jež se příliš snaží, ale stejně nikdo o nich prohlásit nemůže, že jsou sexy. Nutné je posílit přirozené sebevědomí a pilně na tom pracovat. Kdo to má v sobě, jak se říká, má cestu v tomto značně usnadněnou a postačí, aby pouze doladil svůj zevnějšek k tomu, aby se skvěle a sám pro sebe také tak cítil. Ti, kteří sebevědomím neoplývají, budou mít značně ztíženou cestu, ale rozhodně ne nemožnou.

Jak posílit sebevědomí

Bude to sice trvat, ale přirozené sebevědomí se dá rozhodně tak nějak získat. Nutno je však pamatovat na to, že nic není hned a je potřeba se obrnit trpělivostí i úsilím a nenechat se vyšachovat, ač to bude stát mnoho úsilí. Nejprve je potřeba si uvědomit své vlastní hodnoty. Lidé, kteří nemají přirozené sebevědomí totiž mají ten společný problém, že si nevěří a obvykle dost často vše vidí černě. Pořád upozorňují na své nedostatky, což je základním kamenem úrazu. Musí to udělat přesně naopak. Takže si v klidu sednoua vypíšou všechny své přednosti. Je potřeba se umět pochválit a vypsat vše, co má daný člověk na sobě rád. Jakmile je seznam hotový, ihned je potřeba si jej přečíst a vše si jasně uvědomit. Následně poslouží sepsaný seznam jako parádní ukázka toho, co je potřeba vyzdvihnout a na co jasně upozorňovat. Pokud máte například krásné oči, vhodným líčením je zvýrazněte. Na úkor například nepříliš vydřeného, tvarovaného nosu. To je základem celého budování zdravého sebevědomí.

Jak se chovat

Nutno je nezapomínat na zlaté dobré heslo, že méně je někdy více a na to také brát ohled. To znamená, že není potřeba na sebe za každou cenu upozorňovat, pakliže to nemáte v sobě. V tomto mnoho lidí dělá chyby a tak to následně vypadá i komicky, když zbytečně nahlas mluví, podivně intonují, a to je naopak pro jiné osoby obtěžující, nikoliv sympatické. Proto pokud to ve vás není, nepřeceňujte své síly a raději stůjte opodál, než se nepřirozeně ponižovat. Je dokonce lepší stát opodál a sledovat společnost. Dost pomůže mluvit, jak se říká – očima a tiše tak sledovat, co se bude dít. Lépe tak je možné se připravit na další kroky a prozkoumat terén, lépe se budete cítit ve svých vodách a také bude znatelnější zdravé sebevědomí.

Co dělat pro to, aby byl člověk sexy

Pokud jste vypilovali zdravé sebevědomí, nebo alespoň děláte pokroky k lepšímu, pak je nutné pamatovat na to, že dalším důležitým krokem a to jak pro ženy, tak muže, je umění se dívat. Vytřeštěný pohled není nikdy sexy, spíše působí hrozivě. Takže doma trénujte před zrcadlem, jak se správně dívat. Klidně tomu věnujte dostatečně mnoho času, protože pokud to bude moc hrané, tedy ty správné pohledy, pak to bude ještě horší, než třeba uvedený vytřeštěný výraz. Dost sexy je takový ten tajemný pohled, říkající „jsi hrozně sexy“. Toto pokud zvládnete, pak máte vyhráno. Budou o vás tvrdit, že jste sexy. Možná někdo nebude moci definovat čím to je, ale zkrátka a dobře budete sexy. A o to přeci hlavně jde.

Přirozeně a pomalu

Ač se někdy pod pojmem „sexy“ vybavují výrazně rudé rty, obrovská umělá prsa, obarvené vlasy, vysoké podpatky a další podobné, včetně hlubokých výstřihů, je nutno pamatovat na to, že to, co je nejvíc sexy, je právě ukryto vevnitř těla, tedy osobnost sama a pokud je vše přirozené, přirozeně z člověka plyne, spolu s dostatečnou nedychtivostí, pak je to více sexy, než jiné výstřelky. Být sexy chce být každý, jenže málokdo si uvědomuje, co je k tomu hlavně potřeba a co je základem toho, aby se někdo nazýval „být sexy“. Na první pohled může být něco sexy, ale jakmile k tomu chybí to správné sebevědomí, pohyb a šarm, je všechno zmařeno a jde jen o přitažlivou fasádu, bez špetky nadšení. Co se tak zprvu zdálo jako velký triumf, je následně svrženo strmým pádem dolů. Přirozeně budované sebevědomí a na něm stavěný šarm je to, co je nejvíc sexy a také nepomíjí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20348 (magazinkarvina.cz#54)


Přidat komentář