Prodlužování řas Karviná

Chcete mít dlouhé, husté, krásně zatočené a přitom přirozeně vypadající řasy? Pokud Vás příroda neobdařila řasami jaké si představujete, nechte si je prodloužit. V současnosti nejpoužívanější metodou prodloužení je tzv. „řasa na řasu“.

Prodlužování řas Karviná

Prodlužování řas není žádnou novinkou. Řasy se prodlužovaly již v dřívějších dobách, avšak jednalo se o používání jednoduchých náhražek, které se na řasy připevnily vždy jen na pár hodin například na večírek či na schůzku. Moderní metoda prodloužení řas však umožňuje mít řasy prodloužené nepřetržitě po dobu několika týdnů, nebo při řádné údržbě a pravidelném ošetřování jak dlouho budete chtít.

Metoda – řasa na řasu

Kosmetické salóny v současnosti nabízejí nejpoužívanější a nejmodernější metodu prodlužování řas tzv. „řasa na řasu“. Z názvu metody lze vyčíst, že jde o precizní způsob prodloužení řas, kdy se na každou jednotlivou řasu přilepí jedna řasa umělá. Toto prodloužení tak působí velice přirozeně. Prodloužené řasy jsou nejen delší, ale působí také hustším dojmem a dle požadavků mohou být řasy více či méně zatočeny.

Jak se prodlužují řasy?

Na vaši každou jednotlivou řasu se přilepí jedna řasa umělá pomocí adhesivního lepidla. Spoje mezi vašimi a umělými řasami jsou neviditelné. Díky použití precizní metody řasa na řasu a neviditelným spojům působí prodloužené řasy velice přirozeně a nikdo proto nepozná, že vaše řasy jsou tak nádherné díky prodloužení. Přilepená řasa vydrží na vaší řase po celou dobu jejího růstu. Jedna řasa roste okolo dvou až tří měsíců. Poté řasa vypadne a s ní samozřejmě ztratíte i prodlouženou řasu. Na místě vypadlé řasy však brzy začne růst řasa nová. Proto se doporučuje chodit přibližně každé 4 týdny na obnovení prodlužených řas na nově vyrostlých řasách, aby vaše řasy byly stále stejně krásné a husté.

Přinášejí prodloužené řasy nějaká omezení?

Používané řasy i lepidlo jsou samozřejmě řádně atestovány a jsou hypoalergenní. Prodlužené řasy se vyrábějí z umělého materiálu z možností přídavku hedvábí. Tyto řasy jsou na pohled k nerozeznání od přírodních řas. Díky kvalitě používaných řas a lepidla jsou prodloužené řasy odolné vůči vodě i slunci nebo náhlým změnám teplot, můžete s nimi bez problémů sportovat nebo plavat či se bez obav sprchovat, používat běžné sprchové gely a šampóny apod. Pozor si však dávejte na mnutí očí po ránu nebo při mytí očí. Oči si nikdy nemněte a při mytí očí postupujte jemně a opatrně. Protože mastnota by mohla narušit spoje řas, nepoužívejte na oční okolí mastné krémy.

Pro koho je prodlužování řas nevhodné?

Prodlužování řas není vhodné pro osoby trpící zánětlivými onemocněními očí nebo očního okolí či očních spojivek aj. Byť jsou používané materiály i lepidlo hypoalergenní, pro obzvláště přecitlivělé osoby je možné před aplikací řas provést test spočívající v prodloužení pouze jedné z řas.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20347 (magazinkarvina.cz#18)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat