Co je a co není sexy

Být sexy je často touhou většiny, obzvlášť mladých lidí. Jenže i když na sebe "patlají" tuny make-upů, nebo drahého oblečení, pak si neuvědomují, že to hlavní pochází zevnitř.

Snad každý chce být sexy. Alespoň co se týče mladých lidí a těch ve středním věku. Chceme být sexy pro svoji polovičku, ale i další. Aby se o nás mluvilo jako o těch „sexy“. Ženy dobře vědí, že pokud jsou sexy, dostanou výhody, něco zdarma, něco navíc. To je velké plus a také se každý cítí mnohem lépe, pokud je sexy. Otázkou tedy je, co je to být sexy.

Co je sexy

Sexy je obecně ten člověk, který v druhém vzbudí nějakou sexuální touhu.

Sexy ženy

U žen jsou obecně sexy ženské tvary, ale zase pozor s přeháněním, dále pak rudé, smyslné rty, výstřihy – ale u těch se to také nesmí přehánět, protože pak už to působí lacině, stejně jako krátké sukně a vysoké podpatky. To všechno může být hodně sexy, ale také nemusí. Obecně rozhodně neplatí, že vše, co má vysoký podpatek, je sexy, záleží dost na tom, zda žena umí v botách chodit. Pokud její chůze je nepřirozená, až kymácejí se, pak je vše anti-sexy. Stejně tak pokud má sice dokonalou rudou rtěnku, ladící k jejímu outfitu a celkově i jí, ale pokud se usměje, civí zkažené, nerovné nebo i špinavé zuby. To hned zchladí celkově třeba i možný sexy dojem.

Sexy muži

Podobné je to u mužů, kde hodně vládne takový ten mužsko-ochranářský vzhled. Muži jsou obecně více sexy, pokud mají vyšší postavu, uhrančivý pohled a silné, pevné paže. Navíc by měli mít i vypracované nohy, protože „hůlečky“ a tak zvané slepičí nohy jsou obzvlášť u mužů naprosto nesexy. Hodně udělá také oblečení a to by mělo být sladěno. To je to hlavní. Protože pokud má muž košili, kravatu a k tomu tenisky, je rázem sexy pohled ten tam.

Co není sexy

Jak už bylo uvedeno, rozhodně není sexy špatný chrup. Dále je potřeba si dávat pozor na vlastní óder, obzvlášť v létě, kdy se lidé potí, ale nepoužívají žádnou ochranu, to je brzy znát a opravdu to není vůbec sexy a příjemné. Jakmile je na první pohled sexy muž, nebo i žena, ale při bližším kontaktu zapáchá potem, pak je všechno pryč a sexy vzhled to nezachrání. Špína také není sexy a v žádném případě neplatí, že chlap má pořádně smrdět. Něco jiného je pak nedbalá elegance, která je u mužů sexy, ale musí se umět, protože sice nedbalá elegance jsou sice vousy, ale v jisté délce a není sexy, pokud jsou špinavé, zapáchající a tak dále. Nejsou sexy mastné vlasy, jak u mužů, tak u žen. Obecně vlasy by měly být čisté, upravené a na první pohled zdravé. Také není sexy si je odbarvovat až tak silně, že jsou jako chemlon.

Proč mají někteří lidé pocit, že je něco sexy

Protože se to všude píše. Například poslední dobou se hodně objevuje silné a černé obočí. Mnohé ženy si je tak nechávají barvit, což ale ne vždy a každému sedne. Potom vypadají jako ruské Marfuše a až spíše k smíchu. Bohužel se ale tyto ženy nějakým záhadným způsobem domnívají, že jsou sexy a také se tak tváří, což podněcuje další úsměvné obrázky. Podnět k tomu, že si o sobě někdo myslí, že je sexy jsou především média, jež uveřejní způsoby, obrázky, jak být sexy a co je sexy. Vše doplněno prý i komentáři opačného pohlaví o tom co je sexy. Jenže pokud to ti lidé udělají, aniž nereflektují na jiné skutečnosti, mohou více než sexy právě působit směšně až i zahanbeně.

Kdo je a kdo není sexy

O tom kdo je a kdo není sexy se rozhoduje zejména uvnitř člověka. Hodně v tom udělá psychika, protože někdo zkrátka může být sexy i v pytli, jiný si na sebe může dát nejnovější módní kousky, sledovat do detailů módu, ale pokud je uvnitř prázdný, pak se vše napovrch projeví. Není sexy, i když vše dělá tak, jak má, nosí oblečení takové, jaké má mít. Být sexy musí jít ze člověka a musí si být jistý tím, že je sexy, aniž by si na něco hrál. Takže pokud chcete být opravdu sexy, naučte se to dělat zejména zevnitř. Až pak se to projeví napovrch, na vás samotných. Rozhodně nestačí být jen sexy na první pohled. To totiž sexy není.

Jak být sexy

Jak tedy být opravdu sexy, aby to vás prohlašovali i jiní? Skutečně to vězí ve vás samotných. Musíte si uvědomit své hodnoty a své přednosti dát na obdiv. Možná to není zprvu jednoduché, ale časem se to poddá. Například jste žena, kterou trápí široké boky. Jenže vedle toho máte i dost úzký pás, tak je zviditelněte. Muži mají obvykle rádi ženské tvary a v tomhle tom modelu se budete cítit skvěle, stejně tak vám to dají na obdiv i jiní, takže jen vzhůru do podobných proměn. To platí i u mužů. Není sexy mít jen silné paže, ale umět se také podívat, mít ten správný uhrančivý pohled, protože pokud chce být muž sexy, rozhodně jim nebude, pokud je bavič a srandista. Sice ženy rozesměje, ale nebudou ho vnímat jako sexy. Jestliže se svojí proměnou v to být sexy máte problém, pak začněte uvnitř, uvědomovat si své přednosti a také na nich stavět. To vás zevnitř duše zpevní a budete mít zdravou jistotu spolu se sebevědomím a tak i budete prostě sexy.

Sexy muži a sexy ženy

Sexy muži jsou ti s uhrančivým, tajemným pohledem. Obvykle méně mluví, ale hodně promlouvají očima. Mají silnější paže (tím je myšleno svalnatější), a také jaksi mohutnější ramena. U mužů je také obecně sexy to být vyšší, ale ne stoprocentně to platí. Dále je nutné být čistý, ideálně nějakou vůni a pokud nevonět, tak rozhodně nesmrdět. Čisté oblečení, sladěné samozřejmě styly a také chůze. Není nutné ji cvičit, ale měla by být klidná, uvědomělá s pevným držením těla. Žádné klimbání, a podivně se pohybující tělo, ale klid v duši a uvědomělost.

To samozřejmě platí i o ženách. Pokud nejsou na vyšších podpatcích zvyklé chodit, pak to vypadá katastrofálně. Měly by mít nižší podpatky, nebo žádné, pokud to nejde. Jestliže chce být žena sexy, pak musí být krásná již na první pohled. Musí z ní čišet sebevědomí, bez toho nikdy nebude dostatečně sexy, ani po stovkách plastických operací.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20349 (magazinkarvina.cz#57)


Přidat komentář