Bělení zubů Karviná

Máte problémy se zabarvením svých zubů? Neradi se usmíváte, aby si Vaše okolí nevšimlo zažloutlého chrupu? Omezuje Vás barva Vašich zubů v profesním životě? Tento problém se dá snadno vyřešit. Své zuby si můžete nechat vybělit.

Máte zabarvené zuby?

Barva zubů, ač se to nemusí zdát, nás ovlivňuje v osobním i profesním životě. Ne nadarmo se říká, že s úsměvem jde všechno lépe. Pracujeme-li s lidmi a jsme denně v úzkém kontaktu s klienty, uzavíráme-li obchody apod., nestačí mít pouze hezkou vizáž, slušné oblečení a dobré komunikační schopnosti. Můžete být na první pohled naprosto dokonalí, ale jeden úsměv odhalující žluté, zašedlé, nebo jinak zabarvené zuby může ve vteřině celý dojem z Vás pokazit a nezáleží na tom, zda jste žena či muž. Zabarvení zubů nevyčistíte zubní pastou, ani se Vám samo od sebe neztratí. Zubní pasta s bělicími účinky pomůže pouze tak, že vývoj začínajícího pigmentu na zubech zbrzdí. Pokud už ale máte zuby žluté, nevybělí vám je. Jakmile se Vám jednou začnou zuby zabarvovat, začněte situaci řešit, než bude zabarvení výraznější a výraznější. I když zatím hovoříme o chrupu celkově, mohou se Vám zabarvit například jen zuby přední, nebo dokonce pouze jeden zub. Bohužel se ale většinou jedná o zub, který je při úsměvu viditelný. Každopádně na nehezky zabarvené zuby platí jediné – bělení zubů. Jaké máme možnosti, co se týče bělení zubů?

Mohou být i zdravé zuby zabarvené?

Máte zdravé zuby bez zubních kazů? Nebo jen pár plomb z mládí, a toť vše? Netrpíte záněty dásní, ani jiným onemocněním zubů a dásní, a přesto máte nehezky zabarvené zuby? I zdravý chrup může být nehezky zažloutlý nebo zašedlý. Není pravda, že člověk se spousty zubními kazy musí mít zákonitě i žluté zuby, a naopak člověk se zdravým chrupem zase zářivě bílý odstín zubů.

Co způsobuje zabarvení zubů?

Barvu zubů negativně ovlivňuje pití nápojů, jako je káva, čaj, červené víno a cola. Jestliže podstoupíte bělení zubů, doporučujeme se těmto nápojům vyhnout, pokud nechcete, aby se zabarvení zubů objevilo po brzkém čase zas. Samozřejmě existuje i více nápojů a potravin, které zabarvují zuby (např. červená řepa), ovšem výše zmíněné patří mezi nejčastěji konzumované. Další faktor, který způsobuje zabarvování zubů, a to ve velké míře, je kouření. Patříte-li k silným kuřákům a vykouříte několik cigaret, nebo dokonce krabiček denně, zákonitě Vám začnou zuby silně žloutnout. Opět zde platí, že pokud si jako silní kuřáci necháte zuby vybělit a s kouřením ani po této proceduře nepřestanete, nebo jej alespoň maximálně neomezíte, žlutá barva zubů se Vám poté opět nevyhne. Buďme proto uvědomělí. Pokud chceme na své okolí působit pozitivním dojmem, pokud chceme upoutat pozornost opačného pohlaví apod. mysleme na svůj úsměv. Jeden úsměv odhalující krásný bílý chrup dokáže skutečné zázraky.

Jakým způsobem si můžeme nechat vybělit zuby?

Způsobů bělení zubů je několik. Můžeme si vybrat mezi ordinačním bělením zubů, domácím bělením zubů, asistovaným bělením zubů nebo kombinovaným bělením zubů. Každý člověk je individuální a každému může vyhovovat jiný způsob bělení zubů. Někdo má zuby citlivější, a tak volí šetrnější způsob bělení. Někdo má naopak celkově strach z lékařských ordinací, tak se místo pro bělení ordinační rozhodne pro bělení domácí. Všeobecně však patří ordinační bělení zubů mezi nejrychlejší a nejúčinnější způsoby bělení.

Ordinační bělení zubů Karviná

Ordinační bělení zubů patří cenově k nejnáročnějšímu typu bělení, ale zato k nejúčinnějšímu. Ordinační bělení zubů provádí dentální hygienistka. V ordinaci paní doktorky Kramarčíkové je využito bělení zubů ordinačním způsobem, kdy je zapotřebí dvou návštěv. Při první návštěvě dochází k odstranění zubního kamene a povrchových pigmentací z důvodu stejnoměrného vybělení povrchu zubů ( tzv.pískování, nebo-li air flow). Dále dochází ke zhotovení zubního nosiče do kterého se při odchodu po bělení zubů vkládá fluoridační prostředek pro zvýšení odolnosti zubní skloviny, která je lépe schopna vstřebat bělení a vytvořit ochranný film. Následně dochází ke druhé návštěvě, kdy jsou aplikovány ochranné dásňové bariéry, po té je nanášen gel, který je následně osvětlen speciální lampou. Tato procedura se opakuje 3 krát co 20 minut. Při možné citlivosti zubů je možno aplikovat anestetikum. Pacient posléze odchází domů s nosiči, které již využívá u sebe doma. Změna před a po ordinačním bělení zubů je opravu výrazná. V zrcadle se na Vás najednou bude usmívat člověk s přirozeně krásnými bílými zuby.

Myslete na svůj úsměv

Díky moderním metodám bělení zubů už se nemusíme bát na veřejnosti usmívat. A nemluvíme o lehkém plachém úsměvu, ale o úsměvu, jak se říká, od ucha k uchu. Po vybělení zubů pocítíte okamžitě u svého okolí pozitivní ohlasy, a to nejen vyřčené přímo Vašimi známými, ale i lidmi cizími, kteří Vám ochotně oplatí Váš úsměv. Nesoustřeďte se tedy jen na vzhled svého oblečení, upravené vlasy a v případě žen dokonalý make-up. Všechny tyto faktory ať už jsou jakkoliv sladěné a vyvedené do posledního detailu se mohou rázem rozplynout při úsměvu odhalujícím nehezké šedé zuby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20345 (magazinkarvina.cz#2)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat