Květiny na svatbu Karviná

Květiny jsou neodmyslitelnou součástí každé svatby. Nezáleží na tom, zda máte svatbu velkou nebo jen malou v nejbližším okruhu rodiny a přátel. Květiny by neměly chybět na žádné slavnostní události.

Květinová výzdoba na svatbě

Chystáte svatbu? Máte už vše rozplánované, a jediné, co Vám chybí, jsou květiny? Výběru květin na svatbu věnuje opravdovou pozornost. Květiny, ač se to nezdá, mají velký vliv na celkovou atmosféru a vzhled svatby. Květiny mohou naznačit, v jakém duchu se celá svatba ponese. Špatně zvolené, laicky nachystané a nevhodně barevně sladěné květiny v** květinové svatební výzdobě** naruší celkový vzhled svatební dekorace. Dekorace je to, co dělá každou slavnost, slavností. A svatba, to je vůbec nejdůležitější slavnost ze všech. Při výběru květin na svatbu myslete nato, aby bylo vše perfektně sladěno, od kytice pro nevěstu, po květinovou výzdobu na autě. Květinovou výzdobu na svatbu zadávejte jednomu květinářství, které vše připraví „do sady“.

V jaké barvě bude Vaše svatba?

Nejdříve si zvolte barvu, ve které se ponese kompletně celá svatba. Populární je v současné době barva fialová, barva shampagne a barva lososová. Na svatbu se ale hodí také barva červená, růžová, třešňová a žlutá. Barva na svatbě by měla působit něžně a romanticky. Ovšem, záleží na stylu každého. Nebývají výjimkou ani svatby v námořnickém modrém stylu. Jakmile máte zvolenou barvu, budete do ní ladit veškerou dekoraci včetně dortu.

Svatební kytice pro nevěstu Karviná

Výběr svatební kytice pro nevěstu není jen tak. Nevěsta by měla vzít v potaz svou výšku, své svatební šaty, svou postavu a svou barevnou typologii. Každá nevěsta je jiná a ke každé se nehodí stejný styl svatební kytice. Nejzákladnější rozdělení svatebních kytic pro nevěstu je na kulaté, převislé a netradiční.

Svatební kytice kulaté, převislé, netradiční

Kulaté svatební kytice jsou z řad nevěst nejpoptávanějšími. Jedná se o romantickou klasiku, na kterou nejedna z nich nedá dopustit. Kulaté kytice se však nehodí ke každé nevěstě. Ideální je pro menší nevěstu s nabíranou sukní svatebních šatů. Kulaté svatební kytice (zvané také biedermeier) mohou mít dlouhý i krátký stonek. Dlouhý stonek by měly volit nevěsty vyššího vzrůstu, které touží právě po kulaté kytičce. K vysokým nevěstám se jinak hodí spíše kytice převislé. Převislé kytice jsou výraznější než kytice kulaté, proto se hodí spíše k šatům, které jsou jednoduššího střihu a jednoduššího zdobení. Sama květina je totiž ozdobou k šatům. Převislou kytici má nevěsta přehozenou přes ruku. Pokud nejste rozhodnuta ani pro jeden typ květin, můžete zvolit květinu, která není až tak tradiční, například květinu tvořenu slunečnicemi s dlouhými stonky nebo kytici kopretin. Nesmíme zapomenout ani na jednu z nejoblíbenějších svatebních kytic – kaly s dlouhým stonkem. Existují i nejrůznější extravagantní variace svatebních kytic. Ty se ale hodí spíše na ukázku květinových umělců, na svatební veletrhy a přehlídky. S květinou od nevěsty musí být sladěna květina v ženichově klopě.

Jaké květiny se hodí na vytvoření svatební kytice?

Některé květiny jsme už zmínili výše, např. kaly. Dalšími svatebními květinami jsou růže, tulipány, lilie, orchideje a hortenzie. Hodí se i luční kvítí.

Květinové šperky pro nevěstu Karviná

Šikovný vazač květin Vám vytvoří také nejrůznější svatební květinové šperky. Může to být květina do vlasů, čelenka s květinami, květinový náhrdelník, květinový doplněk na šaty, náramek z květů, náušnice z květů atd. Květinové šperky si získávají na popularitě nejen u nevěst.

Květinová výzdoba na svatebním obřadu

Svatební obřad se rozhodně neobjede bez květinové výzdoby. Na svatbách se setkáváme se svatebními oblouky ozdobenými květinami, s ozdobenými židlemi do uličky, kterou prochází snoubenci a s květinovou vazbou na stolečku oddávajícího. Květinová výzdoba může být doplněna o romantické svícny, perličky, organza a další dekorace.

Květinová výzdoba na svatební hostině

Svatební tabule je doplněna nízkými květinovými vazbami. Nízkými proto, aby svatebčanům nijak nebránily ve výhledu na protější osoby a aby nikomu nezavazely. Zároveň však tvoří hlavní prvek svatební výzdoby během hostiny. V místě, kde sedí ženich a nevěsta by měla být kytička o něco honosnější než po stranách stolu či u ostatních stolů. Při tvorbě** květinové výzdoby na hostinu** by mělo být zohledněno prostředí, ve kterém se hostina bude konat. Jedná se o moderní restauraci nebo spíše restauraci laděnou do lidového stylu? Do místnosti, kde jsou dubové dřevěné stoly a malované okenice se nebudou hodit úzké moderní vázy, ale spíše džbánky a obráceně.

Květinová výzdoba auta pro nevěstu

Už dávno neplatí, že na autě pro nevěstu sedí panenka v bílých šatech a toť vše. Popravdě, panenku už vidíme jen výjimečně. Mnohem oblíbenější jsou květinové výzdoby svatebních aut. Z květin se dají tvořit nejrůznější variace, například květinové srdce, nebo lze auto ozdobit tak, aby bylo po celé ploše poseto drobnými kvítky. Na autě by neměla chybět bílá organza. Chcete-li, aby celkový vzhled nevěstina auta působil ještě slavnostněji, zvolte výzdobu také na jednotlivé dveře auta. Auto ženicha bývá ozdobeno například cylindrem. Ten ale sám o sobě působí stroze. V květinářství, kde si necháte vytvářet květinovou výzdobu Vám na klobouk aplikují menší květinovou vazbu, která jej oživí.

Svatba a roční období

Při květinové výzdobě může hrát roli i roční období, v němž se svatba koná. Podzim, to jsou žluté, oranžové a meruňkové barvy. Zima naopak barvy bílé.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20339 (magazinkarvina.cz#4)


Přidat komentář