Profesionální vizážistické služby Karviná

Profesionální vizážistické služby rozhodně nejsou jen o zakrytí nedostatků. Jde o zcela něco jiného. Jde o vyzvednutí krásy a osobnosti každé ženy, což ji udělá jedinečnou a výjimečnou. Krásná a přitažlivá totiž může být každá žena.

Vizážistické služby na Karvinsku

Ano každá žena může být krásná, přitažlivá, výjimečná, prostě svá. Ostatně říká se, že není ošklivých žen, jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými. A právě pro ty jsou tu vizážistické služby, které je krůček po krůčku naučí, jak o sebe pečovat, jak se líčit, oblékat, zkrátka, jak být krásná a přitažlivá. Zásluhou vizážistky se z šedé myšky stane krásná žena, ze které vyzařuje osobnost, přirozenost a která na první pohled září zvenčí i zevnitř.

Profesionální vizážistické služby Karviná

Vizážistické služby mohou být jen krásným jednodenním zážitkem, ale i způsobem, jak se naučit o sebe pečovat. Vizážistické služby jsou celý komplex služeb, které začínají barevnou typologií, pokračují líčením, účesem, a končí výběrem vhodného oblečení. Součástí může být kompletní proměna vizáže včetně focení.

Typologie barev

V současné době se barevná typologie určuje podle nové verze typů, která vychází z odstínů pleti, rtů, vlasů a očí. Základem je pak množství podkožního barviva, které určí základní barevný typ. Ten se určuje podle čtyř ročních období a na dva základní typy, studený a teplý. Ke** studenému typu** je přiřazeno léto a zima a také studené barvy, k teplému pak jaro a podzim a barvy teplé. Přesto není pravdou, že studený typ nemůže nosit teplé barvy. Každý člověk může totiž nosit celou škálu barev, včetně teplých a studených. Rozdíl je ve výběru odstínu. Právě odstín dokáže buď potlačit, nebo naopak podpořit krásu dané osoby. Zvolíte-li tedy špatný barevný odstín, dáte vyniknout všem nedostatkům svého obličeje i těla, a tak nějak vypadáte starší, unavenější a celkově sešlejší. Správný odstín naopak rozzáří celou osobnost a potlačí všechny nedostatky a udělá z nich přednosti. Každé osobě sluší barev více. Proto si od vizážistky odnáší barevný vzorník, který později bude průvodcem a rádcem při výběru make-upu i oblečení.

Dokonalý make-up podle vizážistky

Správný make-up dokáže podtrhnout osobnost. Pro jeho výběr je důležité, aby vypadal přirozeně, respektoval barevný typ, osobnost, věk, ale i nároky, které má vaše pleť. Kromě výběru make-upu zahrnují vizážistické služby i ukázku, jak si poradit s nedostatky pleti, jak pracovat s korektory, jak vybrat podklad, oční stíny, kontury a linky, tvářenku, a rtěnku, nebo lesk. Kromě výběru správného typu kosmetiku zahrnují služby i ukázku, jak kosmetiku používat, a jak se líčit, aby se žena líbila sama sobě a cítila se přirozeně.

Účes podle vizážistky

Účes patří k důležitým aspektům proměny. Vizážistka doporučí správný odstín vlasů, ale i správný střih, účes na všední i slavnostní den.

Šatník a doplňky podle vizážistky

Návrh oblečení a doplňků se odvíjí také z barevné typologie, ale i z proporcí postavy. Zde vizážistka doporučí takové oblečení, které potlačí nedostatky, a podtrhne krásu těla.

Vizážistické služby z různého pohledu

Vizážistické služby je možné využít nejen ke změně vzhledu, ale i v případě oslav, svatby, nebo když potřebujete perfektně vypadat na nějaké akci nebo jednání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20321 (magazinkarvina.cz#23)


Přidat komentář