Lakování aut - Bohumín

Auto se stává čím dál více nezbytností pro náš pracovní i soukromý život. V otázce zaměstnání se stále častěji setkáte s nutností cestování za prací. Do značné míry je pak vůz Vaší vizitkou, spojencem i pomocníkem, je-li ovšem v bezvadném stavu.

Po silnici jezdí nejen všechny možné značky aut. Spatříte auta, která doslova září novotou, ale také auta, u kterých se Vám nechce věřit, že vůbec drží pohromadě. Je-li vůz jen oprýskaný, odřený, špinavý, pak si děláte vizitku, kdy druhým můžete nepřímo sdělovat, že Vám na detailech nezáleží, a jste spíše praktičtí než estetičtí. Je-li vůz ve špatném technickém stavu, má sjeté pneumatiky aj., pak nejste ani jedno, a zahráváte si se životem svým i dalších účastníků silničního provozu. S estetickou i technickou stránkou Vašeho auta Vám může pomoci autoservis, který Vám dá auto do více, než jen pojízdného stavu.

Lakování aut – Bohumín

Je pochopitelné, že nechcete Váš vůz svěřit neznámému autoservisu, který má například svoji malou dílničku zašitou na zahradě u rodinného domku. Svým způsobem je vůz Vaším druhým domovem, byť jen vždy na určitý vzdálenostní úsek. Chlácholit se však tím, že vůz ještě jede, a určitě počká dalších x desítek, nebo dokonce stovek kilometrů, se nemusí vyplatit. Chcete-li mít jistotu, že jezdíte nejen v pěkném naleštěném voze, ale také v bezpečném, pak určitě zavítejte do specializovaného autoservisu. Jste-li z Bohumína a okolí, pak Vám můžeme dát tip na skutečné profesionály, na autoservis Jiří Hradecký, se sídlem Opletalova 550, 735 31 Bohumín. Námi doporučená firma není ve svém oboru žádným nezkušeným nováčkem. Autoservis Jiří Hradecký působí na trhu autoservisu pěknou řádku let.

lakování aut Bohumín

V autoservisu si můžete objednat autoklempířské a autokarosářské opravy, lakování auta, ale také si zde můžete pořídit kvalitní pneumatiky. Kompletní nabídka služeb Vám může být sdělena osobně nebo tel.: +420 731 526 377. Dotazy a poptávku můžete zaslat také na e-mail: autoservishradecky@gmail.cz.

Opravy laku auta – lakování vozidel

Vizáž doprovází nejen Vás samotné, ale také se týká Vašeho vozu. Péče o vizáž se nepromítne jen v podobě bezvadného stavu, ale také do prodloužení „mladosti“. A to se týká také auta. A tak, i když by se mohlo zdát, že lak na vozu je jen estetickou záležitostí, druhou, neméně významnou funkcí laku, je jeho ochranná úloha. V rámci lakýrnických oprav u aut se autoservisu můžete setkat s lakováním osobních vozů veškerých značek, lakováním dodávkových vozů, lakováním motocyklů, lakováním veteránů, dále s opravou laku, nástřikem dutin, spodků. Součástí lakýrnických prací u aut je také lakování kovových součástí, plastových součástí, tuningových součástí, autodoplňků, prahů, křídel, spoilerů aj. Sami tedy vidíte, že oblast lakování je poměrně široká, kdy se nejedná čistě jen o „svrchní kabát“ auta.

oprava laku

Jiří Hradecký

tel.: +420 731 526 377

e-mail: autoservishradecky@gmail.cz

Karosářské práce

I takové ťuknutí, které by možná nestálo za řeč, může za sebou zanechat jasně viditelnou stopu, a to na karosérii Vašeho vozu. Co teprve poté, kdyby to do Vás někdo napálil, nebo jste nezvládli kluzký, či namrzlý povrch vozovky aj., a narazili například do stromu, či do svodidel. Tak, jako s poškrábaným, tak ani s pošramocenou karosérií, byť by se jednalo o malou stopu, nemusíte jezdit. Obrátíte-li se na zkušený autoservis, pak v rámci karosářských prací Vám mohou nabídnout jednak opravu karosérie, dále výměnu poškozeného dílu, opravu poškozeného plastového dílu, vyklepání i vyrovnání poškozeného dílu, výměnu zkorodovaného blatníku, lemu, prahu.

karosářské práce Bohumín

Pneuservis- prodej pneumatik

V dnešní době si můžete pořídit prakticky vše od zubní nitě, až po auto přes internet. A když jsme již u vozu, pak takové pneumatiky lze pořídit, jak v kamenné prodejně, tak přes e-shop. Určité produkty je však lepší si „osahat“, respektive mít záruku, že se jedná skutečně o kvalitu, ne třeba doprodej vyřazených, či méně kvalitních kusů. A to ostatně platí i v případě nákupu pneumatik. Doporučujeme Vám tedy, a to nejen z hlediska záruky kvality, spíše oslovit fyzickou cestou autoservis v místě Vašeho bydliště, či v jeho blízkosti, než pouze usednout k počítači, a vyťukat pár údajů pro zaslání zboží. Mějte na paměti, že nevhodně zvolené pneumatiky, kdy se nyní nebavíme ani tak o ceně, jako kvalitě a typu, mohou způsobit také dopravní nehodu. Navíc, zakoupené pneumatiky bude třeba také „nazout“. Daného kroku se ujmete Vy sami, byť jste ještě neměli možnost vyzkoušet si, co výměna pneumatik obnáší, nebo se obrátíte na pneuservis? V druhém případě již vlastně přeskakujete druhý krok. Je pro Vás i finančně výhodnější, svěříte-li komplexní oblast pneumatik profesionálům. V autoservisu se tedy můžete domluvit, že Vám nejen vyberou vhodné pneumatiky, ale také Vám přezují kola.

prodej pneumatik Bohumín

Jiří Hradecký

tel.: +420 731 526 377

e-mail: autoservishradecky@gmail.cz

Automechanické práce

Na specializovaný autoservis se také můžete s důvěrou obrátit, bude-li si Vaše auto žádat automechanických prací. Co si pod automechanickými pracemi konkrétně představit? Jedná se například o opravu brzd, výměnu ramen, čepů, tlumičů, výměnu provozní kapaliny, oleje, filtrů, ale také o servisní kontrolu, dále o zařízení STK vozidla aj.

výměna provozních kapalin

Montáž doplňků na auto a dalšího příslušenství

Vylepšovat je možné nejen naše bydlení, chatu, chalupu, firmu, ale také vůz. Může Vám plně vyhovovat stávající výbava vozu. Můžete si však také pořídit další doplňky a příslušenství, které Vám komfort z jízdy ještě zlepší. Aby tomu tak však bylo, je nutné, aby vybrané doplňky byly namontované správně. Byla by škoda přijít o investované peníze jen s tím, že dané nějak sami namontujete, ale nakonec vše špatně dopadne. I kdybyste si pořídili jen jeden doplněk, nijak se nerozpakujte, nestyďte, a oslovte Vámi zvolený autoservis. Uvidíte, že taková montáž příslušenství a doplňků je pro ně běžnou záležitostí, kterou dělají třeba i na počkání.

Prodej náhradních dílů

Čím složitější, důmyslnější zařízení, tím více dílů. Bohužel se může stát, že zrovna typ Vašeho vozu, se přestane za určitý čas vyrábět, a vy budete stát před problémem, kde sehnat příslušný náhradní díl. V takovém případě se Vám bude hodit nabídka autoservisu, jehož součástí služeb je také prodej náhradních dílů. Třeba zrovna daný díl, který již tak dlouho sháníte, bude mít autoservis ve svém skladě, na prodejně.

Jiří Hradecký

tel.: +420 731 526 377

e-mail: autoservishradecky@gmail.cz

Mytí vozu, čistění interiéru auta

Jen málokdo z nás může říci, že má tolik volného času, že vlastně neví, co s ním. Spíše se však setkáváme s obrázkem, že téměř nikdo z nás nestíhá. A pokud již volný čas máme, pak ho chceme věnovat rodině, odpočinku, našim zálibám, než, abychom se opětovně vrhli do další práce. Vůz nám sice ušetří drahocenný čas, na oplátku však i on čeká, že mu nějaký čas, finance věnujeme. Finance se promítají ani ne tak do benzínu, jako spíše do zmiňovaných oprav, vylepšování. Čas pak jde ruku v ruce s danou činností, ale také s estetickou údržbou vozu, kdy máme na mysli jeho umytí, vyčištění interiéru. Do mytí vozu se můžete pustit ozbrojeni kyblíkem, saponátem, vodou a zmiňovaným časem a chutí. Můžete však také oslovit příslušný autoservis, která má ve své nabídce služeb mytí vozu, čištění interiéru auta.

mytí vozu

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20325 (magazinkarvina.cz#32)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat