Hodinový manžel

Představujeme Vám hodinového manžela, který zvládne řadu prací, a to hned několika oborů. Hodinového manžela můžete oslovit ve věci opravy, údržby, montáže spojené s domácností. Zbavte se starostí, které Vám činí těžkou hlavu.

 

I když se může ve Vaší domácnosti nacházet nadšený kutil, který se s menší, či větší vervou pouští do různých oprav, renovací, či vylepšování spojených s bytem, domem, neznamená to ještě, že se dočkáte zamýšleného výsledku. Musíme si připustit, že ne každý je šikovný, zručný, a rozumí specializovaným pracím. A pak je tu navíc také další nezanedbatelný fakt, kterým je nedostatek volného času. Myšlenka, že přijdete po celodenním pracovním vytížení domů, a začnete tzv. druhou směnu, asi nikoho moc nenadchne. S hodinovým manželem si můžete ušetřit tolik drahocenný čas, stejně tak nervy, ale i finance. Odbornost v daném oboru je zaručena. A tak, ať už budete potřebovat vyřešit věčně kapající kohoutek, nebo vyměnit svítidlo, či pověsit lustr, vyčistit koberec, případně smontovat nábytek, vymalovat, vytapetovat aj., pak s profesionálním hodinovým manželem máte jistotu precizně odvedené práce.

Nabídka služeb hodinového manžela

Již jsme naznačili, v jakých souvislostech můžete oslovit hodinového manžela. Hodinový manžel Vás může zbavit starostí prakticky se vším, co nějakým způsobem souvisí s provozem Vašeho domova. Může se jednat o menší, ale i větší a náročnější rozsah prací. Vzhledem k rozmanitosti a šíři pracím, které jsou spojené s provozem domácnosti, se můžete také setkat s různou nabídkou služeb u jednotlivých řemeslníků. Nelze jen tak jednoduše říci, že hodinový manžel, který má ve svém repertoáru co největší počet nabízených služeb, bude lepší, než hodinový manžel, který se specializuje pouze na některé práce. Za každého hodinového manžela hovoří především jeho odvedené dílo, reference. Vybírejte tedy spíše podle spokojenosti klientů, než podle délky výčtu prací.

Služby hodinového manžela - odborná montáž nábytku

Řadu věcí, nábytek nevyjímaje, si můžete zakoupit nejen v kamenné prodejně, ale také přes internet. Co se týká objemnějšího zboží, ke kterému se právě řadí nábytek, pak jeho doprava je dražší, je-li nábytek již sestavený. I přes tento fakt ne vždy je možné nábytek přepravovat kompletně sestavený. Ať už chcete ušetřit nějakou tu korunu na dopravě, eliminovat případné poškození nábytku během dopravy, nebo jste postaveni před situací, že Vám bude nábytek dovezený rozmontovaný, bude na Vás si zajistit jeho montáž. I v případě nábytku se do jeho montáže můžete pustit svépomocí, nechybí-li Vám čas, chuť, ale především to správné náčiní, zručnost a schopnost se orientovat v plánku. Nechcete-li však riskovat, že během montáže nábytek poničíte, pak určitě oslovte hodinového manžela. Pro zkušeného hodinového manžela je montáž nábytku hračkou, kdy máte zaručené, že nábytek bude smontovaný, sestavený přesně podle nákresu, a nestane se Vám, že by se snad časem rozklížil, či na Vás vypadly dveře apod.

Služby hodinového manžela - malířské práce

Také vymalování je poměrně často prací domácích kutilů, bohužel však i těch, kteří nemají s vymalováním moc zkušeností. Co se stane, když se do malování pustí „nepolíbený“ kutil? S největší pravděpodobností dojde k vytvoření nerovnoměrného nánosu barvy. A i kdyby tomu tak nebylo, tak je možné po vymalování následně spatřit na stěnách šmouhy. Ne, že by snad jedinec nebyl schopný si uhlídat, aby plochu stěny rovnoměrně natřel. Celý problém může mít svůj zdroj u nasákavosti stěny. Zkušený profesionální malíř, než se vůbec pustí do výmalby, nejprve zhodnotí právě stav podkladu, a připraví pro následnou vrstvu malby. Přípravou podkladu je myšlená například penetrace, případně i oprava stěn, prasklin apod. Teprve po pečlivě provedeném podkladu povrchu, je možné přistoupit k samotnému vymalování. Ovšem i zde, máte-li profesionální malířské náčiní, ještě stále nemáte zaručené, že finální dílo dopadne podle Vašich představ. Nechcete-li riskovat, že místo dokonalého vymalování, bude pokoj jedna šmouha, pak oslovte hodinového manžela, který má ve své nabídce malířské práce. V tomto případě ušetříte s hodinovým manželem značnou část času, financí i nervů.

Služby hodinového manžela - vytapetování

Mohlo by se zdát, že tapety patří minulosti. Opak je však pravdou. Současná nabídka tapet je totiž více, než bohatá. Je třeba však počítat, že kvalitní tapety nejsou, na rozdíl od klasických tapet, korunovou záležitostí. Pokud jste dříve nešli do vytapetování z důvodu, že máte povědomí o nelehkém vytapetování, kdy by se Vám nepovedlo dodržet precizní navazování jednoho kusu tapety na druhý, pak u dražší tapety, pro Vás bude tato překážka ještě aktuálnější. Byla by však škoda se ochudit o možnosti, které Vám, Vašemu domovu, tapety nabízí. I když je malířských barev, co do odstínů nepřeberné množství, přeci jenom tapety dokážou s proměnou domova mnohem více, než standardní výmalba. Nemusíte však riskovat, že byste finance za tapety jen tak vyhodili, pokud by došlo k tomu, že vytapetování nedopadlo zrovna nejlépe. Oslovte zručného hodinového manžela, který má bohaté zkušenosti s vytapetováním. Nejenže Vám dokonale vytapetuje Vámi požadovanou místnost, ale také Vám hodinový manžel může pomoci vybrat nejvhodnější typ tapety, který by korespondoval s Vašimi požadavky, a konkrétním prostorem.

Služby hodinového manžela – drobné opravy v domácnosti

I když se budete stěhovat do zcela nového bytu, domu, pak nelze nepočítat s tím, že časem dojde na potřebu různých oprav, ať už drobného, nebo většího charakteru. Jen v málokteré domácnosti by se nenašlo alespoň základní nářadí, ke kterému patří například kladívko, šroubovák, kleště apod. Jenže jedna věc je mít doma kutilské nářadí, a druhá, pak jeho správné použití a využití. V případě hodinového manžela se nemusíte vůbec rozpakovat ho kontaktovat, i když budete potřebovat třeba jen drobnou opravu, například již zmíněný kapající kohoutek. Hodinový manžel je tu pro Vás, aby Vám pomohl vyřešit Váš drobný i rozsáhlejší problém.

Služby hodinového manžela – obkladačské práce

K dalším službám hodinového manžela také často patří obkladačské práce. I v jejich případě to může být jako s malířskými pracemi. Co vypadá na první pohled z nezasvěceného hlediska jednoduše, následně, jak dojde k samotné práci, dojde ke zjištění nad složitostí. Pokud se Vám tedy již nelíbí stávající obkladačky v koupelně, nebo renovujete, modernizujete kuchyni, kupujete si novou kuchyňskou linku, pak určitě neváhejte, a kontaktujte hodinového manžela, který Vám vypomůže ve věci obkladačských prací. S profesionální hodinovým manželem budete mít jistotu, že obkladačky budou držet na svém místě, spáry budou rovnoměrné, a zarovnání, zakončení obkladaček bude precizně udělané. Jinými slovy, nebude Vás čekat žádné nepříjemné překvapení, které by snad znamenalo následné strhnutí obkladaček, a započetí práce od začátku. A když již Vámi vybraný hodinový manžel bude mít v nabídce obkladačské práce, dost možná, že Vám také bude moci nabídnout položení dlažby. Vše je o možnostech a nabídce každého hodinového manžela.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20330 (magazinkarvina.cz#42)


Přidat komentář