Catering Karviná

Obdivujete ve filmech perfektní organizaci svatební hostiny, zahradní slavnosti, recepce aj.? Ať už budete plánovat firemní, nebo soukromou akci, pak nemusíte zůstat jen u obdivu. Za dokonalostí a precizností totiž stojí služby profesionálního cateringu.

 

Cateringové služby, které můžete poptávat u firmy se specializací na catering, zahrnují kompletní menu. Můžete očekávat vyškolený kuchařský personál, dále personál, který bude Vaše hosty obsluhovat. Množství obsluhujícího personálu se odvíjí od počtu Vašich hostů, a zároveň podávaného menu. Součástí cateringu je také nezbytný inventář čítající potřebné příbory, talíře, sklenice, servítky a další. Nemusíte tedy pořizovat sady nádobí, či si půjčovat od Vašich známých apod. V neposlední řadě je součástí cateringového menu také doprava, respektive přeprava připravených pokrmů, inventáře a personálu. Sami vidíte, že je pamatováno na vše, a tudíž Vy, co se týká občerstvení, můžete přiložit ruku k dílu v tom směru, že si vyberete pro Vás tu nejlepší cateringovou společnost.

Kompletní cateringové služby v Karviné

Kompletní cateringová služba Vám zajistí nejen výše zmíněné, ale může Vám také pomoci vybrat vhodnou lokalitu pro uspořádání Vaší akce. V tomto případě souvisí jedno s druhým. Co naplat, na úspěchu celé akce se podílí dílčí komponenty a faktory. Občerstvení, a to nejen co do chutnosti a estetické stránky, ale i co do servírování, sice tvoří stěžejní součást akce, ne však jedinou. Nevhodně zvolené místo se bohužel může promítnout do celkového hodnocení i vnímání akce. Svěřte Vaši akci profesionálům, a uvidíte, že nebudete litovat. Catering je možné svým způsobem připodobnit ke svatebnímu koordinátorovi. I ten dohlíží nad řadou věcí, a jeho maximální snahou je, aby vše na sebe navazovalo, vzájemně se doplňovalo, a tvořilo jednotný celek. Catering může mít někdo spojený jen s „objednávkou a dodávkou“ jídla. Profesionální catering je však mnohem více.

Catering na míru individuálním potřebám a požadavkům

Jakou akci může cateringová společnost zajišťovat? Může se jednat například o dětskou oslavu, galavečer, raut, recepci, oslavu, firemní večírek, soukromou akci, svatbu aj. Cateringovou firmu můžete oslovit nejen v případě, že plánujete velkou akci. Mnohdy i malé akce si žádají náležitou pozornost a úroveň, byť by se jednalo třeba o dětskou party. Nebo jste snad toho názoru, že děti oslavy nijak neberou, že je zajímají jen, zda dostanou dárek? Nenechte se mýlit. Děti vnímají, ukládají, a vyhodnocují pro svůj současný i budoucí život vše, co se kolem nich děje. Rozhodně tedy nelze považovat za rozhazování peněz to, že svému potomkovi uspořádáte dětskou oslavu, na kterou pozvete jeho kamarády, Vaši rodinu a blízké. Stmelujete tím rodinu, posilujete v dítěti jeho sociální hodnoty. A za úspěchem akce stojí důležité detaily, ke kterým patří i pohoštění. Dětská oslava bez oblíbených dobrot, by se snad ani nemohla považovat za oslavu, jako takovou. Kontaktujete-li cateringovou firmu, pak si budete moci vybrat z jimi nabízených pokrmů a menu, či je také možné si nechat vytvořit menu podle Vašeho přání.

Cateringové menu - kanapky

Jaká nabídka Vás může čekat u Vámi vybrané cateringové firmy? Snad žádná akce, nehledě na její typ, se neobejde bez tolik oblíbených kanapek, respektive jednohubek. Kdo by neznal jednohubky, které si připravujeme především v souvislosti s příchodem Nového roku, ale také, když máme svátek, narozeniny, a zveme na návštěvu naše blízké. Jednohubky jsou známé tím, že je možné na ně použít tzv., co dům dal. Zde se však pojetí cateringové služby, co se týká volby ingrediencí u kanapek, „trochu“ odlišuje. Můžete se těšit na vskutku gurmánský zážitek z těch nejvybranějších surovin, a promyšlených chuťových kombinací.

Cateringové menu – bufetová nabídka

Ten, kdo někdy strávil noc v hotelu, penzionu, tomu jistě není nijak neznámé pojetí „bufetové“ snídaně. I když název v nás zrovna nemusí asociovat pochoutky, které se nám budou rozplývat na jazyku, pak opak je zde pravou. Jak bufetová snídaně, tak bufetová nabídka v podání cateringové firmy, významem znamená, že si můžete „svobodně“ vybrat z vskutku bohaté nabídky pokrmů teplé a studené kuchyně. Bufetová nabídka je tak výhodná pro rozmanitost našich jazýčků, kdy někdo má rád ono, druhý zase to. Navíc, jistě nám dáte za pravdu, že chutě se nám také mění v průběhu dne, ale i daného momentu. Bufetová nabídka je tak skvělou volbou, stejně tak několik druhů kanapek, jak zajistit, aby Vaši hosté neodešli s prázdným žaludkem.

Cateringové menu – sushi

Sushi se stále více dostává do popředí našeho zájmu. Ne však v každém městě, každé restauraci Vám sushi připraví, respektive v takové kvalitě, která jednak neohrozí Vaše zdraví, ale také v takové, která Vám dopřeje tu pravou skvělou chuť sushi. Budete originální, a jistě získáte pozitivní ohlas od svých hostů, domluvíte-li se s cateringovou firmou, aby Vám připravila vybrané kousky sushi. Rádi poznáváme nové chutě. Je pro nás typické, že jsme zvědavými, a rádi vstupujeme do neznáma. Budou-li mít hosté záruku, že je sushi čerstvé, a připravené jen z těch nejkvalitnějších ingrediencí, pak dost možná, že plný tácek bude za chviličku zcela prázdný.

Cateringové menu – teplé pokrmy

Dostáváme se k teplým pokrmům. Jistě, není nutné, aby Vámi pořádaná akce byla o teplých chodech. Můžete si plně vystačit se studenou kuchyní, zvláště pokud je akce v období, kdy panuje nesnesitelné horko. Teplé pokrmy nemusí však jít ruku v ruce s těžkostí, kdy byste si zaplnili celý žaludek, a pak se mohli akorát tak odvalit, či usnout. I teplé pokrmy mohou být lehké, a navnadit Vaše chuťové buňky na další chod, který Vám cateringová společnost připravila. Teplé pokrmy mohou být v podobě minutek, ať už masových, nebo houbových, zeleninových, či kombinací uvedeného. Jsou to v podstatě také chuťovky, jednohubky, jen s tím rozdílem, že více chutnají, jsou-li teplé, ne studené, či odleželé.

Cateringové menu – grilované pochoutky

Kdo by nemiloval grilování? Nemusíte být vyloženě masožravcem, a přesto pro Vás grilování může být jedním velkým chuťovým orchestrem. Jistě, griluje se vybrané maso, ať už hovězí, kuřecí, vepřové, v podobě prasátka, kýty, ryby, steaků, či karbanátků, klobásek. Grilovat se však dá také zelenina a ovoce, jako je kukuřice, lilek, ananas aj. Svěřte grilovací pochoutky cateringové firmě, a uvidíte, jak hosté rychle utvoří frontu ke grilovacímu koutku. S grilováním rozhodně neučiníte krok vedle.

Cateringové menu – obědové menu

Vámi plánovaná akce nemusí být čistě akcí večerní, ale může být také spojená s obědem. V tomto případě oceníte obědová menu, na kterých se můžete s cateringovou firmou domluvit. Bylo by příliš zdlouhavé, komplikované, pokud byste snad museli hosty nahnat do aut, nechat dopravit do restaurace, a tam třeba hodinu čekat, než budou všichni obslouženi. Objednáte-li si cateringovou firmu, pak Vás žádné nepříjemné čekání, které by pokazilo dojem celé akce, nečeká. Je však vhodné se dopředu s hosty domluvit, jaké menu by jim vyhovovalo, kdy jim třeba dáte na výběr ze tří možností.

Cateringové menu – večerní menu

A dostáváme se k večernímu menu, které může být ve formě samostatné večeře, kdy nechcete mít jen grilování, ale chcete hostům nabídnout „normální“ jídlo, na které jsou zvyklí, které možná očekávají. U večerního menu platí v podstatě totéž, co u obědového, jen s tím rozdílem, že zde se spíše volí lehčí pokrmy. Záleží však také, jak dlouho ještě bude akce trvat. Pokud by bylo plánované, že hosté hned po večeři neodejdou, ale budou se bavit tři, čtyři hodiny apod., není v zásadě nutné volit jen čistě lehké pokrmy, které by nezatížily žaludek na noc.

Cateringové menu – dezerty

A co by to bylo za akci, party, kdyby na ní chyběly dezerty, zákusky apod.? V případě svatby si můžete u cateringové firmy domluvit i svatební dort, cukroví a koláčky. Vše je o možnostech dané firmy. Uvidíte, že hosté si rádi dají po hlavním menu ke kávě, či šampaňskému něco sladkého. Kdo by rád nezhřešil?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20328 (magazinkarvina.cz#36)


Přidat komentář