Čínské restaurace v Karviné

Rádi zkoušíte nové chutě? Dáváte přednost kvalitní kuchyni, která je pro Vás zárukou chutného jídla? V takovém případě neváhejte, a zajděte do čínské restaurace, kde najdete specialisty na čínskou kuchyni.

Čínská kuchyně v Kaviné

Každý pokrm, aby chutnal, a přinesl Vám vskutku gurmánský zážitek, musí být především připravený z čerstvých surovin. Čínská kuchyně si zakládá na čerstvých surovinách, a to nejen z důvodu, že desítky jejich pokrmů jsou ve formě tolik oblíbených minutek. Vedle minutek si však také můžete dopřát originální speciality čínské kuchyně, ke kterým neodmyslitelně patří například pekingská kachna. Budete-li si chtít rozmazlit Vaše chuťové pohárky, pak ovšem nezapomeňte na minimální objednání pokrmu den před plánovanou návštěvou čínské restaurace. Příprava pekingské kachny totiž vyžaduje delší dobu přípravy, než je tomu u zmíněných minutek.

Oblíbené pokrmy čínské kuchyně – hlavní jídlo

Mezi velmi oblíbené pokrmy čínské kuchyně právem patří například pečené čínské nudle, ať už s čerstvými houbami, masem, zeleninou, doplněné cibulkou, kari kořením, či chilli.Vedle tolik známých pečených čínských nudlí, stojí také za to ochutnat smažené kuřecí maso, které se podává s pálivou omáčkou, nebo smažené kuřecí, případně vepřové maso s kari omáčkou, sladkokyselou omáčkou. V neposlední řadě si můžete v čínské restauraci objednat malé masové kuličky s rýží, které jsou připravované z vepřového masa.

Saláty a předkrmy čínské kuchyně

Nemáte-li vyloženě hlad, ale chuť, pak můžete ochutnat některý ze salátů, či předkrmů. Na výběr máte například salát připravovaný z čínského zelí s houbami, ledový salát s dresinkem, krevetový salát, případně jarní roládu aj. Vybraný předkrm má za úkol navnadit Vaše chuťové buňky, kdy se pak může stát, že i přesto, že nepociťuje hlad, budete z omamné vůně linoucí se z kuchyně, chtít okusit více.

Pokrmy čínské kuchyně – polévky

To, že je polévka grunt, neplatí jen u naší kuchyně. Pokud byste si chtěli dát v čínské restauraci klasický vývar, jak jste na něj zvyklí, pak nejspíš nepochodíte. Zato se však před Vámi otevře svět čínských polévek, který zahrnuje například kukuřičnou polévku, polévku z mořských živočichů, polévku se skleněnými nudlemi a masem, pravou pekingskou polévku, která je kyselá a pálivá zároveň. I přesto, že jste „odkojeni“ hovězím vývarem, vyzkoušejte polévku „odjinud“. Uvidíte, že nebudete zklamaní, a nové chutě Vám ukážou, že nejen česká kuchyně pro Vás může být tou pravou.

Pečené nudle v čínské restauraci Karviná

V obchodech s potravinami je možné si běžně zakoupit nudle, které si pak můžete doma připravit na způsob pečených nudlí s kuřecím masem, cuketou apod. Neznáte-li však pravou recepturu čínských pečených nudlí, pak se Vám s největší pravděpodobností nepodaří dosáhnout takových chutí, které plně korespondují s pravými pečenými nudlemi, které si můžete dát jen u vyučeného kuchaře přes čínskou kuchyni. Pečené nudle se podávají pouze se zeleninou, ale také s jedním, či více druhy mas. A pokud nejste zrovna milovníky rýže, či Vám rýže připadá až příliš obyčejná, vyzkoušejte pečenou rýži, tak, jak Vám ji mohou připravit jen v čínské restauraci. Možná, že pak Váš názor na „nudnou“ rýži rychle pozměníte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20320 (magazinkarvina.cz#11)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat