Výroba nábytku na zakázku Karviná

Chcete si zařídit nové bydlení? Plánujete předělat jen jednu místnost, například kuchyni, dětský pokoj, obývák nebo třeba předsíň? Chcete, aby byl nový nábytek nejen krásný, ale také kvalitní, praktický a aby efektivně využíval prostor?

Nábytek z velko-výrobny může být krásný, avšak pokud chcete mít nábytek, který bude zároveň i praktický a kvalitní, a který bude na milimetr přesně pasovat do vašich prostor, zvolte výrobu nábytku na zakázku.

 

Výroba nábytku na zakázku Karviná

Hledáte-li odborníka přes výrobu nábytku na zakázku a bydlíte v oblasti Karviná, máme pro Vás tip na pana Kamila Janoszowského. U firmy Kamil Janoszowski můžete poptávat služby týkající se (úložné prostory nábytku, kuchyňské linky, vestavěné skříně).

  • Kontaktovat pana Kamila Janoszowského můžete na tel. čísle + 420 604 578 015,

  • na e-mailu kamilin2@seznam.cz

  • či osobně na adrese Spádová 908, Bohumín - Šunychl, 73581.

Úložné prostory nábytku na zakázku Karviná

Určitě se vám stalo, že zakoupený nábytek vám do místnosti sice jakžtakž pasoval, ale přesto okolo něj vznikly zbytečné mezery, v nichž se pouze usazuje prach, který se navíc dost obtížně uklízí. Oproti tomu nábytek na zakázku je vyroben tak, aby žádný prostor nepřišel nazmar. Týká se to především vestavěných skříní či jiných vestavěných úložných prostor a také kuchyňské linky – tyto kusy vyrobené na zakázku využijí prostor do posledního milimetru a bez problémů se přizpůsobí i členitému či jinak obtížně využitelnému prostoru, například šikminám v podkroví nebo různým výklenkům či výstupkům.úložné prostory

Kuchyňská linka na míru Karviná

Díky nábytku na zakázku už nebudete muset řešit, jak vymést prach z mezery mezi skříní i zdí nebo jak uklidit kousky jídel, které zapadly do spár mezi pracovní deskou a sporákem – moderní kuchyňské linky na míru mají tyto spáry šikovně zakryté, takže vám do nich již nikdy nic nepadne.

Kuchyně na míru se dokonale přizpůsobí nejen určenému prostoru, ale také vašemu vkusu a mj. také vaší tělesné výšce.Kuchyňská linka

Vestavěná skříň na míru Karviná

Máte problém s atypickými prostory? Obáváte se, že do podkroví či jiných členitých prostor neseženete žádné skříně? Pak si nechte vyrobit vestavěnou skříň na míru a je po problému. Vestavěná skříň se šikminám v podkroví nebo třeba nepravoúhlým rohům místnosti či různým výstupkům apod. přizpůsobí zcela bez problémů.

Vestavěná skříň nemá zadní, spodní ani horní část, jelikož ty jsou tvořeny zdí, podlahou a stropem místnosti. Pokud je vestavěná skříň v rohu místnosti nebo je přistavěna k celé jedné zdi, takže se táhne ode jedné zdi k druhé, pak nemá vestavěná skříň ani boky. Na výrobu vestavěné skříně se proto spotřebuje relativně málo materiálu – v mnoha případech jde jen o jednoduchou konstrukci, u níž je nejdůležitější přední část s dveřmi. Vestavěná skříň tak dokáže prostor využít daleko efektivněji než běžná skříň a přesto s nižší spotřebou materiálu.Vestavěná skříň

Úložné prostory na míru Karvinsko

Pokud máte vysoký strop nebo menší byt a chybí vám úložné prostory, popřemýšlejte o praktickém a oblíbeném řešení důmyslně umístěných a rafinovaně ukrytých stropních úložných prostorů, které se často umisťují do předsíně.

Další místo vhodné pro „ukryté“ úložné prostory může být například prostor pod nejnižším místem šikmin v podkroví nebo naopak prostor v nejvyšší části šikmé střechy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20319 (magazinkarvina.cz#12)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat