Romantický víkend pro dva Karviná

Chcete se svým partnerem strávit víkend nebo delší pobyt na nějakém hezkém a romantickém místě, kde budete jen vy dva spolu? Možností je několik. Oblíbené jsou wellness pobyty, ubytování na horské chalupě, ale třeba také na zámku aj.

Rádi byste si se svým partnerem užili společné chvilky jen ve dvou? Chcete zažít romantický víkend, kde se budete plně věnovat jeden druhému a nic jiného Vás nebude zajímat? Chcete se svým partnerem zažít něco nového, co se bude líbit vám oběma? Pak vyzkoušejte romantický víkend pro dva.

Pokud jste z Karviné a nechcete jezdit nikam daleko, ideálním místem pro společný víkend mohou být Lázně Darkov, kde si můžete společně užít mnoha různých zdravotních procedur. Máte-li raději památky, najdete v Karviné například empírový zámek ve Fryštátu anebo známý křivý kostel v Karviné-Dolech, který je dokonce nakloněn ještě více, než mnohem známější věž v Pise.

Romantický víkend pro dva – komu je určen?

Jste zamilovaní a tak spolu chcete trávit veškerý čas? Nemáte doma dostatek soukromí, anebo si chcete s partnerem někam vyrazit, poznat něco nového, na všechno okolo zapomenout a být jen spolu? Nebo právě naopak Váš vztah trvá již delší dobu a začínáte se nudit? Chcete Váš vztah oživit a vnést do něj ztracenou romantiku a vášeň? V obou případech je ideálním řešením romantický víkend ve dvou – jen Vy a Váš partner.

Romantický víkend pro dva, aneb chvíle strávené spolu

Díky romantickému víkendu se spolu se svým partnerem můžete vytrhnout z každodenního stereotypu a dopřát sobě a své lásce romantické chvíle ve dvou. Romantika je velice důležitou součástí každého vztahu, která však někdy bývá neprávem opomíjena, zvláště pokud jsou spolu partneři delší dobu. Pokud chcete zažít nebo si připomenout, co znamená pravá romantika, vydejte se na romantický víkend pro dva. Na krásné chvíle strávené s Vaší milou nebe milým určitě jen tak nezapomenete.

Kdo vám zařídí romantický víkend?

Nejste si jistí, kam se s partnerem vydat? Chybí vám inspirace? Nemáte čas hledat vhodné místo a zařizovat vše okolo? Pak vyzkoušejte romantický víkend nabízený agenturou zaměřenou na romantické pobyty ve dvou. Z nabídky míst, pobytů nebo zájezdů si vyberete ten, který se Vám bude nejvíce líbit a vše ostatní zařídí daná firma.

Další možností pak je zorganizovat si Váš víkend sami. Sice Vás to bude stát více sil, na druhou stranu máte více možností, kam vyrazit a co dělat. Láká Vás luxusní hotel, nebo chcete raději tábořit? Chcete zůstat celý víkend na jednom místě a nebo i něco vidět? Máte raději klid anebo Vás láká spíše adrenalin? Možností je spousta.

Romantický víkend jako překvapení nebo jako dárek

Předtím, než začnete zařizovat Váš víkendový výlet za romantikou, měli byste si ujasnit, zda chcete partnera překvapit, anebo se raději na víkend domluvíte spolu. Takové překvapení, zvláště je-li povedené, můžu udělat opravdu velkou radost a ještě tak zvýšit prožitek z nadcházejících společných chvil. Na druhou stranu pokud se společným víkendem partner nepočítá a vy mu to oznámíte na poslední chvíli, může to způsobit komplikace, pokud měl Váš protějšek zařízený jiný program, třeba se svými přáteli. Překvapení je jistě dobrá věc, ale lepší bude partnerovi sdělit Vaše plány alespoň několik dní dopředu, aby se na víkend nedomlouval s někým jiným.

Další otázkou je, pokud společný víkend plánujete jako překvapení, jaký vybrat program a místo pobytu tak, abyste měli jistotu, že se bude Vašemu partnerovi líbit, že se nebude do vámi vybraného programu přemáhat. Pokud chcete váš víkendový program vybrat jako překvapení, zvolte raději něco osvědčeného nebo něco, o čem víte, že to má Váš partner rád, aby pak nebyl z vybraného programu znuděný nebo zklamaný.

Dárkový certifikát na romantický víkend ve dvou

Existuje způsob, jak můžete Váš romantický víkend pojmout jako dárek a překvapení a zároveň mít jistotu, že partner bude s programem spokojený? Ano! Použijte dárkový certifikát.

Firmy, které se specializují na víkendové nebo romantické pobyty, vydávají dárkové certifikáty, které se nevztahují ke konkrétnímu datu ani místu. Když partnera obdarujete dárkovým certifikátem, bude moci místo a program pobytu i datum pobytu vybrat on sám, což by mělo být zárukou partnerovy spokojenosti.

Romantický víkend ve dvou jako dárek pro rodinu či přátele

Dárkový certifikát na společný víkend ve dvou je dárek, který můžete použít také pro někoho ze své rodiny, například pro rodiče, nebo naopak pro Vaše dítě a jeho partnera, anebo pro své dobré přátele. Stejně tak můžete dárkový certifikát na romantický víkend použít třeba jako svatební dar nebo dárek k výročí svatby. Obdarovaný pár si pak sám vybere, kdy a kam pojede a jaký program si zvolí.

Kam s partnerem vyrazit za romantikou?

Přemýšlíte a váháte, kam s partnerem vyrazit za romantikou? Jste spíše městské typy, anebo máte rádi přírodu a dobrodružství? Dáváte přednost pohodlí, anebo vám nevadí trocha deště, trocha zimy, hlavně když budete spolu? Chcete vidět památky, nebo vás více láká příroda a divočina? Máte raději aktivní odpočinek, nebo dáte přednost relaxaci vleže?

Náplň romantického víkendu ve dvou může být velice různorodá a záleží pouze na Vás a Vašemu partnerovi nebo partnerce, pro jaký typ společně stráveného víkendu se rozhodnete. Máte v oblibě zdobené interiéry a romantiku dávných časů? Vyzkoušejte víkend na zámku. Mnohem více vás láká příroda, lesy a louky? Vydejte se s partnerem do hor, kde můžete bydlet na horské chatě nebo v soukromé chalupě. Jste unavení a potřebujete si především odpočinout a načerpat nové síly? Pak je pro vás ideální společná návštěva lázní nebo wellness pobyt. Chcete si na víkend užít luxus a prvotřídní servis? Vyzkoušejte si romantický víkend v luxusním hotelu.

Romantický víkend pro dva v luxusním hotelu

Kdo by si nechtěl alespoň na víkend vyzkoušet, jak se žije v luxusu? Chcete sobě a partnerovi dopřát víkend, kdy se o vás bude starat profesionální obsluha a vy si budete jen užívat pohodlí? Pak si vyhledejte nějaký luxusní hotel, který uspokojí vaše nároky. Jíst budete nejvybranější pokrmy v luxusní restauraci a prvotřídní servis splní vše, co si jen budete přát Pak už bude jen na vás, zda celý víkend strávíte milováním na pokoji, anebo se vydáte také do města za památkami.

Romantický víkend pro dva na zámku

Láká vás historie, staré časy zámeckých dam a pánů a líbí se Vám bohatě zdobené interiéry? Rádi byste s vcítili do kůže obyvatel zámku? Pak se vydejte strávit Váš společný víkend na zámek.

Romantický víkend pro dva v lázních

Potřebujete si především odpočinout, uvolnit stres a načerpat nové síly do života? Vydejte se spolu s Vaším partnerem do lázní nebo na wellness pobyt. Bohatě si užijete masáží, koupelí a jiných léčebných procedur a domů se vrátíte jako znovuzrození.

Romantický víkend pro dva na horách nebo v přírodě

Máte oba rádi divočinu, přírodu, hory a ticho, které si ve městě nemůžete dopřát? Pak vyrazte na společný víkend na hory nebo do přírody. Možností je spousta – můžete si vybrat některé z českých pohoří anebo chráněné krajinné oblasti či přírodní parky, kterých je u nás také dost. Bydlet můžete v hotelu, anebo si pronajmout soukromou chatu či chalupu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20317 (magazinkarvina.cz#38)


Přidat komentář