Relaxační masáže Karviná

Jste poslední dobou ve stresu? Cítíte napětí a neklid? Potřebujete se uvolnit? Relaxační masáže Vás nejen nabijí novou energií, ale uvolní Vaše svalstvo a zlepší kvalitu a vzhled pokožky.

Jak se zbavit stresu a napětí?

Už po několik staletí má lidstvo recept jak se zbavit veškerého napětí v těle, jak uvolnit svou mysl a jak získat nový příval energie. Tím receptem je masáž. Masáže se postupem času vyvinuly v několik různých typů a stále se ještě vyvíjí. Mezi oblíbené patří masáže relaxační, které se mohou provádět buď jen za pomoci masážního olejíčku, nebo pomocí medu, nahřáté čokolády, mušlí atd. Každá masáž má něco, čím je jedinečná. Záleží jen na Vás, kterou si zvolíte. Relaxační masáže Vás nemusí jen zbavit napětí a depresí. Kromě psychiky mají relaxační masáže účinek také na náš organismus. Odblokují naše ztuhlé svalstvo, prokrví a prohřejí naši pokožku, pomohou nám zmírnit příznaky celulitidy a strií a rovněž sníží výskyt vrásek. Relaxační masáže jsou zároveň také masáže detoxikační a omlazovací. Máte více rádi med nebo čokoládu? Nebo obojí? Opravdové uvolnění a pocit pohody Vám přinesou relaxační čokoládové a medové masáže.

Co víme o medových masážích?

Medové masáže slouží především k pročištění těla od nežádoucích toxinů, kterými se naše tělo postupně zanáší. Tyto toxiny se do našeho těla dostávají prostřednictvím špatného životního prostředí, špatnou stravou apod. V našem těle se pak začnou pomalu kupit a tělo je nestíhá vyplavovat ven. V tu chvíli je třeba zavelit: detoxikace! Detoxikace znamená pročištění našeho těla. Med má sám o sobě výborné detoxikační schopnosti a medová detoxikací masáž nám může pomoci v pročištění organismu. Pokud se rozhodneme chodit na medové masáže, měli bychom zvýšit svůj pitný režim, aby se toxiny mohly snáze odplavovat ven z těla. Při medové masáží je nanesena na tělo vrstva medu, kdy Vás masér zároveň speciálními hmaty masíruje. Zhruba po čtvrt hodině je tato vrstva setřena a nanesena nová. U žen je oblíbené nanášení medu na stehna a hýždě, protože zde med působí proti celulitidě. Med omladí Vaši pokožku a zvláční ji. Zároveň aktivuje již zmíněný detoxikační proces.

Máte problémy s pokožkou?

Kromě medové masáže zkuste zapojit med i do svého pravidelného jídelníčku. V zimě si dávejte med místo cukru například do čaje. Kde budete mít možnost, slaďte medem. Nebo si med mažte na pečivo místo marmelády. Konzumace medu je doslova blahodárná. Lidé, kteří mají problém s akné apod. pocítí při pravidelné konzumaci medu razantní zlepšení. Pleť se viditelně spraví. Med je jedním z nejzdravějších produktů, které nám příroda mohla dát.

Co víme o čokoládových masážích?

Masérka rozehřeje na tělesnou teplotu čokoládu, která má vysoký podíl kakaa. Čím větší podíl kakaa v čokoládě je, tím je čokoláda kvalitnější. Také ke konzumaci se poohlížejte po čokoládách, které mají padesát a více procent kakaa, a vyhýbejte se čokoládovým náhražkám. Možná, že jsou levné, ale s čokoládou nemají nic společného. Obsahují všechny možné ztužovadla, ale kakaa pouze minimum. Jakmile masérka čokoládu rozehřeje a rozpustí, začne Vám ji jemně nanášet na tělo a zároveň Vás čokoládou masíruje.** Čokoláda** je hebká a doslova Vás hladí po kůži. Čokoláda zpomaluje stárnutí pokožky, vyhlazuje celulitidu a strie a celkově činí pokožku pružnější a hezčí na pohled i dotek. Čokoládová masáž má stejně jako masáž medová detoxikační účinky. To znamená, že napomáhá odplavování škodlivých látek ven z těla. Během čokoládové masáže se Vám také z těla vyplavují tzv. hormony štěstí – endorfiny. Během masáže a po masáží pocítíte příval nové energie, budete v dobré náladě a spokojení. Zároveň se uvolníte, budete se cítit klidnější, zbavíte se depresí a záporných myšlenek. Čokoláda je už po tisíce let jednou z nejoblíbenějších pouchutin vůbec. Své využití však najde nejen v gastronomické, ale i v relaxační oblasti. U čokoládové masáže se nemusíte bát, že ztloustnete. Můžete si naplno užívat jejího opojného aroma, které budete cítit ještě večer při uléhání do postele.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20316 (magazinkarvina.cz#3)


Přidat komentář