Moderní bydlení v paneláku Karviná

Bydlíte v paneláku? Máte starý byt nebo rodinný domek? Nelíbí se Vám původní zařízení nebo interiérová řešení předchozích obyvatel? Pokud chcete bydlet moderně, nemusíte se kvůli tomu stěhovat do nového.

Moderní, praktické a krásné bydlení lze samozřejmě vytvořit i ve starším bytě nebo rodinném domku. Pokud si však sami nevíte rady nebo nemáte mnoho času, navštivte designové studio či oslovte odborníka, kterým je bytový architekt.

Bytový design Karviná

Stále přemýšlíte nad tím, jak by měl vypadat váš nový byt či interiér domku? Kde hledat inspiraci k vytvoření nového bydlení? Možností je spousta. Můžete se porozhlédnout po obchodech s nábytkem, pročítat časopisy nebo internetové stránky o bydlení, k zajímavým myšlenkám vás může přivést třeba i návštěva u přátel či známých a zhlédnutí jejich bydlení.

Inspiraci však nesporně najdete ve specializovaném studiu zaměřeném na navrhování interiérů. Tato studia mívají různé názvy, nejčastěji „studio bytového nebo také interiérového designu“, „designové studio“, „nábytkové studio“, „interiérové studio“ anebo jednoduše „bytové studio“.

V bytovém studiu si obvykle můžete pro inspiraci prohlédnout několik již zařízených koutů nebo celých místností a pokud se vám některá líbí, může z ní návrh pro váš interiér vycházet nebo ji více či méně okopírovat. Každé studio bytového designu má k dispozici minimálně jednoho bytového architekta, který se vám bude věnovat.

Bytový architekt

Bytový architekt vytvoří návrh vašeho nového interiéru na základě vašich požadavků a představ, popřípadě pokud mu věříte a líbí se vám jeho předchozí práce, můžete bytovému architektovi ponechat zcela volnou ruku a těšit se na to, čím vás překvapí a zda se vám jeho návrh bude líbit.

Pro návrh konkrétní místnosti je velmi vhodné, aby vás architekt navštívil doma a přeměřil si rozměry místnosti a znal její orientaci vůči světovým stranám, věděl kde jsou okna a dveře, v neposlední řadě kolik osob bude místnost pravidelně využívat atd. Bytový architekt může také navrhnout vhodné stavební úpravy, které se většinou realizují jednoduchými způsoby za použití tvárnic nebo sádrokartonu.

3D vizualizace nového interiéru

Návrh nového bydlení je proveden ve 3D vizualizaci na počítači, díky čemuž bude vaše rozhodování značně usnadněno. Ve 3D vizualizaci je možné měnit barvy nebo rozmístění nábytku, takže k dispozici budete mít několik jednotlivých variant návrhu. Pak už nezbude nic jiného, než zvolit ten pravý návrh a těšit se na realizaci vašeho nového domova.

Samozřejmě není nutné zařizovat celý byt najednou a obvykle se to tak ani nedělá, pokud nejde o novostavbu. Ve starších bytech či domcích se pracuje postupně – vždy se nově zařídí jedna místnost a po čase zase další – to proto, že zařízení celého bytu naráz by mohlo být příliš nákladné a navíc byste pár týdnů neměli kde bydlet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20305 (magazinkarvina.cz#19)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat