Internetová kavárna Karviná

I dnes, kdy snad v každé domácnosti je počítač nebo notebook se vyplatí navštívit internetovou kavárnu. Najdete zde příjemné prostředí, nadstandardní služby a občerstvení, které láká nejen výbornou kávou, ale i kulinářskými pochutinami.

Internetové kavárny Karvinsko

Internetové kavárny vznikaly zejména v době, kdy byl počítač v domácnosti spíše nadstandardem a připojení k internetu bylo velmi drahé a jen málo dostupné. Z tohoto důvodu si dnes mnoho lidí myslí, že internetová kavárna je přežitkem, nebože se prostě nevyplatí. Ovšem všechno je jinak. Dnešní internetové kavárny nabízejí mnohem více. Najdete zde široké služby týkající se již nejen internetu a navíc velmi příjemné prostředí, které láká i k posezení a odpočinku při konzumaci výborné kávy a dalších pochutin.

Připojení k internetu v kavárně

V internetové kavárně najdete vysokorychlostní optickou linkou do internetové sítě, kde rychlost připojení většinou neklesá pod 10 megabyte. Což umožňuje na některých serverech stahovat dokonce až 30 MB. Tato vysoká rychlost nabízí mimo stahování a surfování po internetu také pořádání video konferencí a další služby. Kromě nabízených počítačů je zde možné připojení vlastního notebooku a laptopů. Výhodou je, že až 99% notebooků je vybaveno síťovou kartou, tudíž není nutné nic instalovat ani konfigurovat. Váš počítač se po připojení prostě sám nastaví a můžete pracovat podle potřeby.

Služby internetové kavárny Karviná

V internetové kavárně můžete běžně tisknout a kopírovat černobílé i barevné dokumenty, skenovat, faxovat, vypalovat CD i DVD. Můžete si zde vytisknout fotografie a rovnou je zalaminovat. K doplňkovým službám patří telefonování do celého světa za příjemné ceny, výhodné telefonování do všech mobilních sítí, využití sluchátek a web kamery na Skype. Samozřejmostí je možnost využití čtečky karet 16 in 1 a využití mechanik pro pouštění disket, CD a DVD. V nabídce je také možnost používání MS Office a vytváření dokumentů podle potřeby.

Hraní her v internetové kavárně

Internetová kavárna je i zábava pro všechny, kteří rádi hrají hry. Zahrát si zde můžete online hry, síťové hry a multiplayerové hry. Některé internetové kavárny pořádají i turnaje o zajímavé ceny.

Školení v internetové kavárně

Pro firemní účely, společenské akce a školení je možné internetovou kavárnu pronajmout. Výhodou je, že počítače jsou v perfektním stavu, připravené k použití, vždy funkční a navíc je k dispozici i odborný personál a obsluha s kvalitním občerstvením.

Občerstvení v internetové kavárně

Nabídka občerstvení internetové kavárny je totožná s běžnou kavárnou. I když někdy je doplněna o zajímavé speciality. Ochutnat zde můžete výbornou kávu, čaj, limonády, džusy, míchané nápoje i nápoje alkoholické. V jídelním lístku si můžete vybírat sladké i slané pochutiny, stejně jako něco malého k zakousnutí. Občerstvení je vždy čerstvé a podávané na designovém servisu.

Posezení v internetové kavárně

Jak je vidět tak nabídka internetové kavárny je opravdu široká. Ale byla by škoda využívat ji jen u pracovních příležitostí. Internetová kavárna nabízí velmi příjemné prostředí, soukromí a tak se hodí také pro posezení s přítelkyní nebo s přítelem. Přitom je možné například prohlédnout si fotky z dovolené, a pochutnat si na kávě.

 

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20299 (magazinkarvina.cz#21)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat